O mnie


Hej! Jestem Graża.

Pierwszy raz na moim blogu?

Na tym pewnie tak, bo ta witryna jest całkiem nowa! Blog kroolova.pl jest jednak kontynuacją historii, którą opowiadałam na grazine.pl, a jeszcze wcześniej na blogu parentingowy.com.

Poprzednia zmiana domeny miała miejsce trzy lata temu, gdy uznałam, że ramy bloga związanego tylko z rodzicielstwem (parenting) – okazały się przyciasne. Niestety, mniej więcej, zbiegło się to z czasem, w którym chorować zaczął mój syn, a ja skupiłam się na jego/naszej drodze do zdrowia. To były trudne lata i nie wspominam ich najlepiej, dlatego wracając do bloga na stałe (mam nadzieję) – znów potrzebowałam czegoś świeżego. Kolejną zmianę adresu odradził mi każdy napotkany spec. Tyle, że ja i tak wszystko robię po swojemu. Zaczynam od zera. Nic nie tracę.

O mnie.

Podobno minimalistka, na pewno hedonistka i mistrzyni osiągania stanu ZEN. Mimo wszystko.

Cieszą mnie drobnostki. Dostrzegam je i doceniam. Niczego nie żałuję i biorę życie takie jakie jest. Sól życia i jego prozę kocham w równym stopniu. Podróże, muzykę, kino, literaturę, surrealizm, dobre jedzenie, zakupy, indoor cycling i speedway także. Od kilku lat zajmuję się też SEO i historią mody. O tejże zresztą – będę chciała Wam opowiedzieć.

Celebruję picie kawy, najbardziej tej, którą mąż serwuje mi do łóżka każdego ranka.

Centrum mojego świata są moi chłopcy i pies. Napisałam kiedyś, że „Dla siebie i dla nich jestem sobą, a jestem sobą gdy jestem królewną. A królewną jestem tylko wtedy, gdy mam błysk w oku, więc staram się pamiętać by nie zgasł…”.  

O oczu blask wciąż walczę, ale z tej królewny trochę już wyrosłam i dziś bliżej mi do królowej matki, królowej własnego życia, ale i królowej przypału, cobyście przypadkiem nie sądzili, że panuję nad swoim losem. Wręcz przeciwnie! Ale znacie już genezę nowej nazwy bloga 🙂

depositphotos_110636214_m-2015Zapraszam do mojego zamku, w którym czasem rządzę, a innym razem jeżdżę na mopie. Obiecuję, że nie będę Wam radzić – jak zrobić to dobrze?! Ale jak coś konkretnego będę w tej kwestii wiedzieć, to wrzucę to w kategorię kroolove love.

Odnajdą się w moich treściach otwarci, zdystansowani i czytający między wierszami. Zapraszam, zostań!

Poznaj mnie bliżej śledząc prywatne kanały: InstagramTwitter

A jeśli jesteś kobietą i kroolovą swojego świata – wpadnij też do mojej i mojej ulubionej grupy w sieci – KOBIETY PISTOLETY. Tam szlachta się bawi!

 

o mnie, blog parentingowy, blog lifestylowy